Header background
TRAWNIKI Z ROLKI / GREEN GRASS

Blog

27 - 07 - 2021

Przygotowanie podłoża pod instalację trawnika z rolki

Przygotowanie podłoża to najważniejszy i najbardziej istotny element powodzenia całego przedsięwzięcia. Trawnik z rolki nie będzie miał możliwości właściwego wzrostu jeśli źle przygotujemy podłoże.

Dowiedz się więcej →
20 - 07 - 2021

Jak prawidłowo dbać o trawnik z rolki

Trawnik rolowany jak każdy żywy organizm wymaga naszej uwagi i troski. Na pierwszy rzut oka, mogłoby się wydawać, że trawy ogólnie rzecz biorąc nie należą do zbyt wymagających roślin. Jednak zagłębiając się w temat można stwierdzić, że nie jest to wcale takie proste zadanie?

Dowiedz się więcej →
12 - 07 - 2021

Rodzaje podłoża pod trawnik z rolki

Wytrzymały, gęsty i dywanowy trawnik to marzenie każdego z nas. Ważna jest dobra mieszanka nasion, ale najbardziej istotne jest prawidłowe przygotowanie podłoża. Gleba pod trawnik wymaga określonej kwasowości, konsystencji, odpowiedniego rodzaju i składu mineralnego. Wszystkie te aspekty należy sprawdzić zanim zdecydujemy o założeniu trawnika z rolki.

Dowiedz się więcej →
07 - 07 - 2021

Różne rodzaje terenu, a montaż trawnika z rolki

Trawniki rolkowane można w bardzo łatwy i szybki sposób zainstalować w podłożu. Nadaje się do tego każde przepuszczalne i żyzne podłoże. Proces wyłożenia trawy z rolki w gruncie jest stosunkowo prosty, jednak przygotowanie podłoża pod darń rolowaną jest rzeczą niezwykle ważną, która może zaważyć na prawidłowym rozwoju trawnika w przyszłości.

Dowiedz się więcej →
02 - 07 - 2021

Zalety posiadania trawnika z rolki

Trawnik oprócz walorów wizualnych i estetycznych jest także źródłem licznych zalet, na które warto zwrócić uwagę myśląc o zagospodarowaniu swojego otoczenia. Ogród to przestrzeń, która odpowiednio zorganizowana jest doskonałym miejscem na relaks dla całej rodziny.

Dowiedz się więcej →
30 - 06 - 2021

Wysokie temperatury, a montaż trawnika z rolki

Kiedy na zewnątrz panują wysokie temperatury, zastanawiamy się czy montaż trawnika z rolki jest dobrym pomysłem. Jeśli zastosujemy się do pewnych zasad, które należy zachować można. Jednak jeśli jest możliwość wstrzymania się z decyzją o zakupie trawnika z rolki i montażu to lepiej poczekać na chłodniejszą aurę.

Dowiedz się więcej →
Gospodarstwo Rolne
Roman Zimorodzki
Omulna 15
78-400 Szczecinek

Telefon: +48 666 858 552
Telefon: +48 737 651 150

NIP: 673-110-12-04
Regon: 302289780

e-mail: sprzedaz@green-grass.pl
UŻYWAMY PLIKÓW COOKIES,

Aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.