Jeśli mamy przydomowe boisko lub dzieci, które spędzają dużo czasu aktywnie na  powietrzu, wówczas możemy pomyśleć o zakupie trawnika sportowego, który spełnia następujące warunki:

– posiada zwarty, gęsty i zbity system korzeniowy;

– amortyzuje upadki podczas gry;

– posiada szybką zdolność regeneracji;

– jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i intensywną eksploatację;

– przy optymalnej, systematycznej i intensywnej pielęgnacji zachowuje trwałość na wiele lat;

– produkowany jest ze specjalnie wyselekcjonowanych nasion traw  dedykowanych wyłącznie dla nas.

Murawa sportowa posiada wszechstronne zastosowanie. Sprawdza się zarówno na obiektach sportowych, jak i wokół terenów inwestycyjnych, ale też świertnie sprawdzi się w ogrodach. Szczególnie polecana jest  dla branż zajmujących się budową boisk, hoteli, ośrodków wypoczynkowych, kompleksów hotelowo-sportowych, gdzie jest duże zapotrzebowanie na trawnik intensywnie użytkowany.

Wprowadzenie do sprzedaży trawnika z rolki sportowego jest odpowiedzą naszej firmy jako wieloletniego producenta trawy rolowanej na zapytania naszych klientów o mocną nawierzchnię rolowaną, która może być instalowana na boiskach, placach zabaw oraz w innych miejscach użyteczności publicznej.

Zapraszamy do składania zamówień i przesyłania do nas zapytań odnośnie trawnika sportowego na adres sprzedaz@green-grass.pl lub telefonicznie +48 737651150, +48 666858552