• testowanie

  Producent Naturalnych Trawników z Rolki

  Trawniki do ogrodu

  Idealny trawnik przed domem to spełnione marzenie wszystkich właścicieli ogrodów.

 • testowanie

  Producent Naturalnych Trawników z Rolki

  Trawniki na inwestycje

  W naszej ofercie szczególną rolę pełnią trawniki przeznaczone na inwestycje.

 • testowanie

  Producent Naturalnych Trawników z Rolki

  Trawniki do ogrodu

  Idealny trawnik przed domem to spełnione marzenie wszystkich właścicieli ogrodów.

 • testowanie

  Producent Naturalnych Trawników z Rolki

  Trawniki na inwestycje

  W naszej ofercie szczególną rolę pełnią trawniki przeznaczone na inwestycje.

GREEN GRASS

O nas

Firma Trawniki z Rolki Green Grass zajmuje się produkcją naturalnej trawy z rolki od 2006 roku. Nasze produkty cechuje wysoka jakość oraz specjalnie dla nas przygotowane mieszanki wysokogatunkowych nasion. Produkowane na naszej plantacji Trawniki z Rolki posiadają niezwykłe walory estetyczne i wizualne, spełniają także wszelkie wymagania związane z jej łatwym i szybkim wyłożeniem w gruncie.
Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Trawniki wzrastają w naszych warunki klimatycznych, co zapewnia ich doskonałą aklimatyzację w nowym terenie.
Wyselekcjonowane gatunki traw/nasion

Wyselekcjonowane gatunki traw/nasion

Specjalna kompozycja mieszanek traw opracowanych wyłącznie dla nas.
Elastyczność realizacji zamówień

Elastyczność realizacji zamówień

Transporty spedycyjne, przesyłki kurierskie oraz odbiór osobisty
GREEN GRASS

Oferta

GREEN GRASS

Opinie o nas

 • Zaczynam od obsługi która jest bardzo ale to bardzo mila .Trawa bardzo dobrej jakości. Zrobiony trawnik wygląda bardzo ładnie. Dziekuje

  Opinia
 • Obsługa rewelacja. Pani Dominika zorientowana w temacie, cierpliwie wszystko wytłumaczyła i poprowadziła nas w 2 dni prosto od pierwszego telefonu do pięknego trawnika w naszym ogrodzie. Przygotowaliśmy podłoże zgodnie ze wskazówkami i w dzień dostawy położyliśmy cała trawę. 1 dzień odmienił nasz ogród niewiarygodnie. Rozmyślaliśmy czy sadzić samodzielnie z nasion czy kupić gotową. Jakość i gęstość trawy świetna. Dużo podlewaliśmy bo kupiliśmy ją w weekend z 30 stopniową temperaturą. Wszystko się przyjęło. Firma godna polecenia, trawa cudowna. Dziękujemy, że jesteście

  Opinia
 • Położyliśmy ten trawnik wiosną w zeszłym roku i nie mamy z nią żadnych problemów. Mamy już ją prawie rok! Bez problemów ja kupicie od tego producenta, prześlą Wam gdzie chcecie. Mają transport, także bez obaw!

  Opinia
 • Ekspresowa dostawa, profesjonalna obsługa, trawa najwyższej jakości bardzo gęsta i soczyście zielona, gorąco polecam, w porównaniu do innych producentów, u których kupowałam to różnica kosmiczna

  Opinia

Trawniki z Rolki Green Grass – z nami stworzysz trawnik marzeń

Siew i pielęgnacja trawy to proces, który wymaga czasu, cierpliwości oraz wiedzy. Zamiast czekać aż z nasion wyrośnie bujna trawa, która pokryje ogród lub inne zielone miejsca, wybierz soczyście zielony, bujny trawnik rolowany. Wykonany z naturalnej trawy, od razu po wyłożeniu wygląda pięknie – jest gęsty i doskonale zadarniony. Jako doświadczony producent wiemy, jak wyhodować trawnik w rolce, który pokryje równo każdy teren, dodając mu elegancji. Trawa w rolkach sprawia, że z nami stworzysz zadbany teren rekreacyjny, plac zabaw, boisko sportowe oraz ogród marzeń przy domu lub apartamentowcu.

Trawnik w rolce dla ogrodu i terenu miejskiego

Oferta firmy Trawniki z Rolki Green Grass to odpowiedź na potrzeby osób, które marzą o pięknym ogrodzie, parku lub boisku na lata. Bazując na wiedzy i doświadczeniu, stworzyliśmy produkty, które sprawdzą się doskonale, także jako trawa sportowa i trawa na boiska. Dzięki naszym trawnikom, założenie ogrodu z zielonym dywanem będzie proste i szybkie. Trawa w rolkach sprawdzi się wszędzie, a dzięki gęstemu, mocnemu i zwartemu systemowi korzeniowemu doskonale nadaje się na skarpy, rowy melioracyjne czy pobocza dróg.

Oprócz oferowanych produktów, jakimi jest trawnik w rolce, firma świadczy usługi związanie z zagospodarowaniem terenów zielonych. W tym zakresie współpracujemy z instytucjami publicznymi, które zarządzają terenami rekreacyjnymi, parkami, placami zabaw oraz z przedsiębiorstwami prywatnymi. Jako podwykonawca lub wykonawca generalny powierzonych inwestycji pomożemy wyłożyć trawniki rolowane oraz zajmujemy się fachowym doradztwem w zakresie ich pielęgnacji.

Cena usług uzależniona jest od charakteru współpracy, zapraszamy do kontaktu!

Produkty – trawa rolowana

W asortymencie firmy Trawniki z Rolki Green Grass dostępne są produkty dla klientów o różnych oczekiwaniach. W ofercie posiadamy różne rodzaje trawy z rolki, które w zależności od charakteru inwestycji dedykujemy do wyłożenia. Trawnik z rolki to naturalny dywan, który natychmiast zmienia otoczenie.

Oferujemy:

 • trawniki do ogrodu – to naturalna alternatywa dla sianego trawnika, jest od razu po wyłożeniu gotowy do użytku. Zachęca do odpoczynku oraz wszelkich aktywności na świeżym powietrzu. Odpowiednio dobrana mieszkanka nasion traw sprawia, że trawnik rolowany będzie odporny na działanie czynników atmosferycznych oraz użytkowanie.
 • trawniki na inwestycje – to oferta skierowana do deweloperów oraz zarządzających terenami użyteczności publicznej. Wszędzie tam, gdzie zależy Ci na szybkim uprzątnięciu działek po budowie lub stworzeniu obszarów rekreacyjnych, sprawdzą się gotowe trawniki z rolek.
 • trawniki sportowe – są stworzone z gatunków traw odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wysokiej wytrzymałości i zdolności do szybszej regeneracji wyglądają zdrowo nawet podczas intensywnej eksploatacji. Polecamy je do renowacji i zakładania boisk sportowych, placów zabaw, intensywnie użytkowanych terenów rekreacyjnych.

Wybierając konkretny trawnik z rolki zwróć uwagę na miejsce, w którym planujesz go rozłożyć. Powyższy podział nie jest przypadkowy, w zależności od rodzaju gruntu, przeznaczenia terenu oraz stopnia jego eksploatacji polecane są produkty wykonane z odpowiednio dobranych mieszanek traw. Jeżeli nie wiesz, jaka trawa rolowana sprawdzi się u Ciebie najlepiej, skontaktuj się z nami. Podpowiemy najlepsze rozwiązania.

Usługi firmy Trawniki z Rolki Green Grass

Trawniki z Rolki Green Grass to nie tylko naturalna i gęsta trawa rolowana, ale także:

 • fachowe doradztwo dla planowanych inwestycji – podpowiadamy, jaka trawa w rolce sprawdzi się na danym terenie, jak należy pielęgnować trawnik
 • długotrwała współpraca jako podwykonawca lub główny wykonawca inwestycji – tereny użyteczności publicznej, spółdzielnie mieszkaniowe, firmy drogowe, instytucje i przedsiębiorstwa prywatne
 • przygotowywanie terenu , wykładanie trawników z rolki

Cena konkretnych usług zależy od zakresu prac, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu przedyskutowania warunków współpracy.

Trawniki z Rolki Green Grass – o nas

Trawniki z Rolki Green Grass to firma rodzinna dysponująca ponad 100- hektarowym obszar, na którym hodowana jest naturalna trawa w rolkach. Nasza plantacja dostarcza trawniki rolowane wyróżniające się doskonałą jakością i wyjątkowymi walorami estetycznymi. Efekt ten uzyskujemy dzięki mieszance wysokogatunkowych nasion, na podstawie wypracowanej receptury. W ten sposób powstaje trawa naturalna w rolkach o doskonałych walorach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty województwa Pomorskie i Mazowieckie oraz inne.

Zapraszamy do kontaktu z nami!