GREEN GRASS

O nas

Firma Trawniki z Rolki Green Grass jest firmą rodzinną, która produkcją naturalnej trawy z rolki zajmuje się od 2006 roku. Nasze produkty cechuje wysoka jakość oraz specjalnie  dla nas przygotowane mieszanki wysokogatunkowych nasion. Produkowane  na naszej plantacji Trawniki z Rolki posiadają niezwykłe walory estetyczne i wizualne, spełniają także wszelkie wymagania związane z jej łatwym i szybkim wyłożeniem.

Gospodarstwo rolne jakie prowadzimy ma swoją wieloletnią tradycję. Na powierzchni blisko 100 h, które zostały wydzielone z 700 h gospodarstwa, prowadzimy plantację naturalnej trawy z rolki wycinanej z gruntu. Jako firma rodzinna i zarazem gospodarstwo rolne uprawiamy ziemię od ponad 30 lat. Mamy zatem ogromną wiedzę i doświadczenie w tej branży. Doskonale wiemy jakie działania i zabiegi musimy przeprowadzić, aby pozyskać pełnowartościowy produkt, który będziecie chcieli mieć Państwo w swoim najbliższym otoczeniu.

W naszych warunkach klimatycznych, przy zmiennej aurze pogodowej ciężko jest wyhodować produkty spełniające wysokie wymagania klientów. Udało się nam na przestrzeni tych wielu lat opracować odpowiednią technologię oraz wysokie standardy produktu, który doskonale nadaje się do wyłożenia w guncie.

W naszej pracy dbamy o każdy szczegół i element procesu produkcji trawników od właściwie i profesjonalnie przygotowanego podłoża, poprzez zasiewy, opiekę i pielęgnację, wycinkę na plantacji, aż po końcowy efekt realizacji Państwa zamówienia. Doradzamy i staramy się zawsze udzielać fachowych porad z zakresu zarówno wyłożenia trawnika, jak i pielęgnacji oraz pomoc w przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości.

Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, chętnie dzieląc się naszą wiedzą po to, aby wyłożony trawnik służył Państwu przez wiele lat.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Wyselekcjonowane gatunki traw/nasion

Wyselekcjonowane gatunki traw/nasion

Elastyczność realizacji zamówień

Elastyczność realizacji zamówień