GREEN GRASS

Ile kosztuje założenie trawnika?

Zainteresowanie trawnikiem z rolki z roku na rok staje się coraz większe. To w końcu kompleksowe rozwiązanie, dzięki któremu piękną i zieloną trawą możemy cieszyć się od ręki. Na to rozwiązanie decydują się już nie tylko deweloperzy, którzy szybko chcą wykończyć tereny zielone, ale również inwestorzy prywatni, którym zależy na idealnej i miękkiej murawie.

Trawa w rolkach to perfekcyjne rozwiązanie, które można dopasować do swoich potrzeb – inne gatunki traw sprawdzą się na sportowych arenach, inne na przydomowych rabatach, a jeszcze inne w przestrzeni miejskiej. Cena trawy z rolki może się zatem znacząco od siebie różnić.

Trawnik z rolki – cena

W naszej ofercie dostępne są trzy rodzaje trawy z rolki:

  • ogrodowe;
  • inwestycyjne;
  •  

Każdy z rodzajów traw różni się kompozycją nasion, które wpływają na gęstość trawy, jej miękkość i przede wszystkim odporność. Trawy sportowe muszą wytrzymać duży nacisk, świetnie sprawdzą się nie tylko na boiskach, ale też i w tej części ogrodu, w której wyznaczamy plac zabaw czy miejsce rekreacyjne.

Na cenę trawy z rolki wpływa również czas produkcji. W naszym ponad 100 hektarowym gospodarstwie posiadamy na sprzedaż trawy, które są uprawiane od 12 do 18 miesięcy, gwarantując tym samym, że są dobrze ukorzenione i z powodzeniem można przenieść je na wybraną przez siebie inwestycję.

Miękka trawa z rolki – koszt

Green Grass to profesjonalne gospodarstwo rolne, które specjalizuje się w uprawie trawy. Cena trawy z rolki zależna jest nie tylko od rodzaju samej trawy, ale także usług – naszym klientom oferujemy fachowe doradztwo w zakresie pielęgnacji trawy z rolki, usługę położenia trawy z rolki, a także zabezpieczenia trawy przed szkodnikami.

Każdy z tych elementów wpływa na ostateczny koszt trawy z rolki, która dostępna jest u nas. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego też zapraszamy serdecznie do kontaktu – jesteśmy pewni, że nasza wiedza i doświadczenie pomoże we właściwym doborze trawy z rolki, metrażu, a także odpowiednich zabezpieczeń, dzięki czemu każdy z inwestorów cieszyć się będzie piękną, gęstą i zieloną murawą.

Jesteśmy do dyspozycji każdego naszego klienta i zawsze chętnie służymy radą. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dzisiaj.

Gwarancja jakości

Gwarancja jakości

Wyselekcjonowane gatunki traw/nasion

Wyselekcjonowane gatunki traw/nasion

Elastyczność realizacji zamówień

Elastyczność realizacji zamówień